USB-A & USB-C Oplader
USB-A & USB-C Oplader
-
Gratis verzending vanaf 50,-
-
30 dagen niet-goed-geld-terug garantie
-
Voor 23:00 besteld, morgen in huis
- USB-C en USB-A (dubbele uitgang)
- Universele compatibiliteit
- Compact en reisvriendelijk
- Laad twee apparaten tegelijk op
- Ingebouwde beveiliging tegen oververhitting en kortsluiting
Productbeschrijving: USB-A & USB-C Oplader
De Soundlogic oplader is compact, krachtig en gemaakt van stevig ABS-materiaal. Met een gewicht van slechts 50 gram neem je ‘m gemakkelijk overal mee naartoe. Het strakke design past naadloos in elk interieur en is ideaal voor dagelijks gebruik. Dankzij de USB-A en USB-C poorten is hij geschikt voor vrijwel elk modern apparaat. Bovendien beschikt hij over ingebouwde beveiliging tegen oververhitting, overladen en kortsluiting, wat zorgt voor zorgeloos opladen.
Waarom kiezen voor deze oplader van Soundlogic?
- Dual output: 1x USB-A + 1x USB-C
- Laad 2 apparaten tegelijk via één stopcontact
- Universeel: geschikt voor telefoons, tablets, oordopjes en meer
- Compact & lichtgewicht (slechts 50 gram)
- Snelladen tot 10,5W per poort
- Ingebouwde beveiliging tegen oververhitting en overladen
- Gemaakt van duurzaam ABS-kunststof
- Ideaal voor thuis, op kantoor of op reis
Compact & gebruiksvriendelijk
Met zijn formaat van 16,5 x 10,2 x 4 cm neemt deze oplader nauwelijks ruimte in op je bureau of in je tas. De dubbele poorten maken het mogelijk om meerdere apparaten tegelijk op te laden, perfect voor multitaskers of gezinsgebruik. Geen extra stekkerdozen nodig, geen onhandige kabelspaghetti. Gewoon één oplader die alles aankan.
Bestel nu en ervaar het gemak van slim en snel opladen met de Soundlogic Wandoplader!
Productspecificaties
Veelgestelde vragen over USB-A & USB-C Oplader
Ja, dankzij de universele compatibiliteit is de oplader geschikt voor smartphones, tablets, oordopjes, powerbanks en andere USB-apparaten.
Ja, de oplader werkt met een ingangsspanning van 100–240V, wat hem geschikt maakt voor wereldwijd gebruik (eventueel met reisstekker).
Nee, de oplader wordt geleverd zonder kabel. Je kunt je eigen USB-A of USB-C kabel gebruiken.
Deze oplader is ontworpen voor kleinere apparaten. Voor laptops heb je meestal een oplader met een hoger vermogen nodig.
Wij staan altijd voor je klaar
Heb je een vraag over één van onze producten of over je bestelling? Ons team staat klaar om al je vragen te beantwoorden.
Openingstijden
Onze klantenservice is bereikbaar van maandag t/m vrijdag tussen 09:00 en 17:30
Dit product wordt beoordeeld met een 8,0
-
Handig voor het hele gezin!8,0
"Deze oplader is echt een uitkomst. Hij is klein en laadt snel, precies goed voor dagelijks gebruik."
Fatima El Hadi, - 06-05-2025
-
Handig en compact, maar zonder kabel8,0
"Ik gebruik deze oplader nu een paar weken en hij doet precies wat ik ervan had gehoopt. Er zit geen oplaadkabel bij, dus die moet je zelf hebben. Verder topding!"
Jasper - 06-05-2025
De laatste blogberichten
Wij worden beoordeeld met een 8,7!
"Top!"
Marjo - 12-08-2026
"Snel en makkelijk "
J.D. Van Delft - 12-08-2026